KURUMSAL

Hakkımızda

TEKTES Anonim zirketi, mekanik tesisat sektöründe yüksek prestije sahip olan ve ileri teknolojiyi temsil eden markaların üstün nitelikli ürünlerini pazarlamak hedefiyle 1995 yılında Ankara’da kuruldu.

Ticari hayatta itibar edinmenin ve bunu sürdürebilmenin ne kadar önemli olduğunun bilinciyle ve sahip olduğumuz birinci sınıf hizmet sunma geleneğiyle 1995’den bu yana faaliyet gösteren firmamız, bu süre içerisinde sektördeki birçok değerli markanın ürünlerini satış programına kattı ve halen de katmaya devam etmektedir.

Tüm bu süre boyunca siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına, temsil ettiğimiz kaliteli markalar, müşteri ve insan odaklı bakış açımız, çok yönlü ve rekabetçi ticaret anlayışımız ve nitelikli mühendislik yaklaşımımızla en iyi şekilde cevap verme gayretini sürdürdük.

İhtiyaçların ve teknolojinin hızlı bir değişim içinde olduğu günümüz dünyasına ayak uydurabilmek için, ısıtma, soğutma, sıhhi tesisat, altyapı ve enerji konularındaki mühendislik birikimimiz ve iyi eğitimli uzmanlardan oluşan ekibimiz ile satış öncesi, satış sırası ve satış sonrasındaki tüm müşteri ihtiyaçları için hızlı ve doğru çözümler üreterek, sektörde daima güvenilir ve saygın bir firma olduk.

Kurulduğu günden beri kaliteli tedarikçi olmayı hedefleyen TEKTES’in bu anlayışını, sahip olduğumuz ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile de belgeledik.

Bugüne kadar bizden güvenlerini esirgemeyen tüm müşterilerimize, bizi destekleyen bütün dostlarımıza, temsil ettiğimiz markaların yönetici ve çalışanlarına ve birlikte yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Gelecekte de yüksek katma değerli hizmet alabileceğiniz güvenilir tedarikçiniz olarak, sektörde yer almaya devam etmek en büyük gayemizdir.

Yeniliklere açık hizmet anlayışımız ve sürekli iyileştirme düsturumuz ile hedefimiz “en iyi” olmaktır.